Maluszek

Odpowiednia pielęgnacja maluszka, a także dbanie o jego komfort i bezpieczeństwo są zwykle dwoma najważniejszymi rzeczami dla rodziców. Jeśli chcesz zatem zakupić niezbędne akcesoria dla niemowląt lub też przygotować odpowiednią wyprawkę swojemu dziecku, sięgnij po produkty sprawdzone i wysokojakościowe! W naszym asortymencie znajdziesz artykuły przeznaczone dla maluchów, które możesz zacząć wykorzystywać praktycznie od pierwszych dni życia dziecka.

Artykuły dla malucha z wysokojakościowych tkanin

Sprzedajemy, między innymi otulacze, kokony, kocyki, śpiworki do wózka, szlafroki. Wszystkie produkty wykonane zostały z trwałych oraz przewiewnych materiałów o właściwościach termoregulacyjnych przyjaznych wrażliwej i delikatnej skórze dziecka. Do produkcji wykorzystane zostały tkaniny naturalne: bawełniane, lniane, bambusowe, wełniane użyte do wykonania obszycia futerkowego, mające bezpośredni kontakt ze skórą dziecka. Co więcej, do wytwórstwa akcesoriów użyto także materiałów towarzyszących: delikatnego velvetu, ciepłego baranka, wodoodpornej tkaniny. W asortymencie znajdziesz także produkty wykonane z poliestru oraz materiału z domieszką akrylu. Kokony zostały uzupełnione natomiast wysokogatunkowym, antyalergicznym wypełnieniem silikonowym. Produkt ten może być z powodzeniem wykorzystywany przez niemowlęta i nieco starsze dzieci.

Artykuły dla maluszka dostępne w naszym sklepie Tikutiku zostały stworzone z myślą o potrzebach najmłodszych. Zwracamy uwagę nie tylko na wysoką jakość produkcji, ale także na wygodę i bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty.

Zapraszamy do zakupów.