Śpiworek z uszami do wózka, sanek, fotelika 90 cm

144.00 

czarny z różowym
czarny ze srebrnym
czarny ze złotym
Granat
granatowy ze srebrnym
Szary
Wyczyść
Śpiworek zimowy do wózka spacerowego, sanek
Do wyboru jeden z rozmiarów:
  • śpiworek długość 90 cm dla dzieci w wieku 0 – 1 rok
  • śpiworek długość 110 cm dla dzieci w wieku 1 – 3 lat
  • śpiworek długość 120 cm dla dzieci w wieku 3 – 5 lat
Śpiworek do wózka spacerowego lub na sanki zapewni ciepło twojemu dziecku podczas zimowych spacerów. Nieprzewiewny ortalion (poliester 100%) będzie chronił przed wiatrem, deszczem lub śniegiem. W środku śpiworek wykończony jest materiałem typu koral (poliester 100%) który zapewni ciepło twojemu maluszkowi.
Śpiworek posiada otwory na różnych wysokościach dzięki czemu można korzystać z pasów bezpieczeństwa będących na wyposażeniu wózka spacerowego. Śpiworek pasuje do większości spacerówek dostępnych na rynku. Śpiworek można też wykorzystać jeśli wybieramy się na spacer na sankach.
Dolna cześć śpiworka jest wyposażona w zamek błyskawiczny dzięki czemu można łatwo dostać się do nóżek dziecka bez wyciągania dziecka ze śpwiworka. Dół śpiworka jest wykończony eko skórą nadając śpiworkowi niepowtarzalny wygląd.
Górną część śpioworka posiada sznurek umożliwiający ściągniecie kapturka śpiworka co umożliwia lepsze zabezpieczenia dziecka przez wiatrem czy warunkami atmosferycznymi.
W większości przypadków śpiworki są przeznaczone dla dzieci w wieku 0 – 1 roku – 90 cm, 1 – 3 lata – 110 cm i 120 cm dla dzieci w wieku 3 – 5 lat. Wybór długości powinien być podyktowany wzrostem dziecka.
Czas wysyłki: do 5 dni